BIZNES MIKROLIŚCIOWY · DOCHÓD
Ile można zarobić na sprzedaży mikroliści w 2026? Uczciwe przedziały. Napraw to już od 3 $ miesięcznie.
Internet twierdzi, że $50,000 rocznie. Albo $200,000. Albo milion. Żadna z tych liczb nie przychodzi z kontekstem operacyjnym, który nadałby jej sens. Oto uczciwe przedziały zarobków według wielkości firmy, ile płaci każdy kanał sprzedaży, koszty, przed którymi nikt nie ostrzega, i to jedno ograniczenie, które decyduje, gdzie wylądujesz.
Dlaczego internetowe liczby o dochodach z mikroliści są bezużyteczne
Dwadzieścia minut czytania i spotykasz te same trzy twierdzenia. Pięćdziesiąt tysięcy rocznie na pół etatu. Sześciocyfrowa farma w piwnicy o powierzchni 200 stóp kwadratowych. Milion rocznie z wolnej sypialni. Kilka z nich broni się na skrajnym krańcu rozkładu. Większość nie, a te, które się bronią, mają wycięty kontekst.
Zapytaj, czego brakuje. Ile tac tygodniowo? Jakie odmiany? Jakie kanały sprzedaży i w jakich proporcjach? Kto wykonuje pracę i czy ta osoba pobiera wynagrodzenie? Ile kosztuje miejsce na lokalnym targu? Czy farma jest certyfikowana? Liczba przychodu pozbawiona tego kontekstu jest liczbą, a nie punktem odniesienia.
To, co następuje, to to samo pytanie z dołączonym kontekstem. Prowadzę microGREEN FX w Schwenksville w Pensylwanii, celowo małe. W GLAP widzimy setki firm, od hobbystów z jedną tacą tygodniowo po komercyjne farmy robiące 800 tac tygodniowo. Przedziały tutaj to te, które się wyłaniają, wraz z powodami, dla których dwie farmy identycznej wielkości kończą w zupełnie różnych miejscach.
Zarobki według wielkości firmy
Wielkość to pierwsza zmienna i najmniej ciekawa z nich. Tabela pokazuje realistyczny miesięczny obrót i wynik netto przy cenach detalicznych w Stanach Zjednoczonych w 2026, przy zrównoważonym miksie kanałów obejmującym targ, restauracje i CSA, oraz przy zestawie popularnych odmian.
| Skala firmy | Tace tygodniowo | Obrót miesięczny | Netto miesięcznie | Kto wykonuje pracę |
|---|---|---|---|---|
| Hobby, pierwsza sprzedaż | 5 do 20 | $300 do $1,200 | $150 do $700 | Jedna osoba, 5 do 10 godz. tygodniowo |
| Zajęcie dodatkowe | 30 do 80 | $1,500 do $4,500 | $700 do $2,400 | Jedna osoba, 12 do 20 godz. tygodniowo |
| Poważny niepełny etat | 80 do 150 | $4,500 do $8,500 | $2,000 do $4,500 | Jedna osoba, 25 do 35 godz. tygodniowo |
| Pełen etat, jedna osoba | 150 do 250 | $8,500 do $15,000 | $3,800 do $7,500 | Jedna osoba, 40 do 55 godz. tygodniowo |
| Pełen etat plus pomocnik | 250 do 450 | $15,000 do $28,000 | $6,500 do $13,500 | 2 osoby, 70 do 100 godz. łącznie |
| Mała firma komercyjna | 450 do 800 | $28,000 do $52,000 | $11,000 do $23,000 | 3 do 4 osób, zmiany |
Dwie uwagi do tej tabeli. Liczby netto są zbudowane na typowych materiałach, opakowaniach, mediach i opłatach za stoisko w 2026 i wypłacają właścicielowi rynkową stawkę za jego godziny. Poziom hobbystyczny wychodzi na plus tylko dlatego, że nikt nie liczy sobie za własne wieczory.
Netto w paśmie 35 do 55 procent wygląda hojnie na tle większości benchmarków małych gospodarstw, i takie jest. Marża brutto przed pracą wynosi 80 do 95 procent, bo to, co wchodzi w tacę, jest błahostką wobec tego, za ile produkt się sprzedaje. Szybki obrót, wysoki plon z metra kwadratowego, wysoka cena za uncję. To połączenie jest całym powodem, dla którego ta kategoria w ogóle istnieje jako mały biznes.
Ile płaci każdy kanał sprzedaży
Miks kanałów to druga duża zmienna i przesuwa wynik bardziej niż wielkość. Ten sam wolumen produktu zarabia bardzo różnie, zależnie od tego, kto go odbiera.
Targ rolniczy
Najwyżej za uncję, $2.00 do $4.00 za popularne odmiany w 2026 i $4 do $8 za specjalistyczne, takie jak basil, cilantro i amaranth. Zarazem najwięcej godzin za te pieniądze. Sobotnie stoisko przy zajęciu dodatkowym bierze $400 do $1,200 w czterogodzinnym oknie, co brzmi spektakularnie, dopóki nie dodasz przygotowania, dojazdu, rozstawienia i składania. Faktyczne zarobki lądują bliżej $40 do $80, gdy policzyć cały dzień. Prawdziwa wartość targu polega na tym, że produkuje popyt, na którym działają Twoje pozostałe kanały.
Restauracje
Średnio za uncję, zwykle 20 do 35 procent poniżej detalu. Najmniej pracy na sprzedaż, bo jedna trasa obsługuje kilka kont w jedno popołudnie. Stałe zamówienia po kilka uncji tygodniowo na pozycję, przez garść pozycji, u 5 do 10 kont, to stabilne $400 do $1,500 tygodniowo za 4 do 6 godzin pracy. Kucharze nagradzają powtarzalność i karzą luki. Nie dowieziesz dwa razy, a zostaniesz zastąpiony, po cichu, bez rozmowy.
Udziały CSA
Powtarzalne i opłacone z góry, więc popyt jest znany z wyprzedzeniem. Program na 30 udziałów po $25 tygodniowo to $750 powtarzalnych pieniędzy, z których możesz planować produkcję zamiast liczyć na szczęście. Haczykiem jest pozyskanie. Zbudowanie 30 udziałów od zera wymaga zwykle wcześniej całego sezonu obecności na targu, i dlatego CSA bywa kanałem drugiego roku, a nie pierwszego.
Hurt sklepowy
Najniżej za uncję, 35 do 50 procent poniżej detalu, i najmniej pracy za te pieniądze, gdy konto już działa. To kanał, który zamienia dobre zajęcie dodatkowe w firmę komercyjną, bo bierze wolumen, którego nie wchłania żaden inny. Jest też najmniej wybaczający pod względem tego, jak długo produkt nadaje się do sprzedaży, opakowań i powtarzalności tydzień po tygodniu. Większość farm wchodzi w niego w drugim albo trzecim roku.
Koszty, które zaskakują nowych producentów
Zapytaj producenta, ile kosztuje taca, a wymieni materiały. Zapytaj, ile kosztuje firma, a zwykle zapada cisza. To są pozycje, na których ludzie się przejeżdżają.
- Ubezpieczenie. Mała polisa OC dla produktów świeżych to $400 do $1,200 rocznie, zależnie od stanu i kanału. Większość targów jej wymaga, a każde konto sklepowe wymaga na pewno.
- Pozwolenia i licencje. Opłaty stanowe i powiatowe, zwykle $100 do $400 rocznie, a część stanów wymaga kontroli obiektu, zanim wolno Ci sprzedawać.
- Warianty opakowań. Kucharze biorą worki luzem, klienci targowi oczekują opakowania detalicznego, sklepy potrzebują kodu kreskowego. Liczba pozycji, które prowadzisz, rośnie szybciej, niż ktokolwiek zakłada w budżecie.
- Stracone partie. Pleśń, wyciągnięte łodygi, słabe kiełkowanie, fala upałów w lipcu. Realistyczna firma traci 5 do 10 procent tac. Kosztuje Cię to materiały, godziny na nie poświęcone i zamówienie, w którym potem brakuje towaru.
- Pozyskiwanie klientów. Oznaczenia, wizytówki, strona, próbki, odpowiadanie na maile. Niewidoczne w każdym arkuszu i po cichu pożerające 5 do 10 godzin tygodniowo, gdy jednocześnie siejesz.
- Składki od działalności. 15.3 procent od netto, i są realne od pierwszego dochodowego sezonu. Producenci, którzy odkrywają je w kwietniu, mają zły kwiecień.
Nic z tego nie czyni tego biznesu nieatrakcyjnym. Sprawia natomiast, że nagłówkowe deklaracje przychodów z mediów społecznościowych są skromniejsze, niż wyglądają, a to co innego.
Ograniczeniem jest sprzedaż, nie produkcja
Oto część, którą pomija niemal każdy artykuł o dochodach. Produkcja to łatwiejsza połowa. Wolna szafa, regał i dwa tygodnie wyprodukują więcej, niż większość początkujących jest w stanie sprzedać, a wąskie gardło pojawia się dużo wcześniej niż brak regałów.
Liczbą, która decyduje o Twoich zarobkach, nie jest więc to, ile tac jesteś w stanie zasiać. Jest nią Twoja sprzedaż zapasu: ile tac niezawodnie upłynniasz, tydzień po tygodniu, do powracających kupujących. Producent z jednym ogromnym tygodniem i trzema cichymi ma ten sam wynik roczny co ktoś o jednej trzeciej jego skali, i wyraźnie więcej stresu.
Zapytaj, który z tych dwóch opisów pasuje do Ciebie. Regał pełny, a książka zamówień pusta? Czy książka zamówień pełna, a regał to ograniczenie? Pierwsze to problem popytu i żadna ilość dodatkowych regałów go nie rozwiąże. Drugie to problem mocy produkcyjnych i to ten dobry, bo moce można kupić, a popytu nie.
To także powód, dla którego producenci zatrzymują się tam, gdzie się zatrzymują. Sufitem jednoosobowej firmy rzadko jest powierzchnia. Są nim godziny dostępne na zdobywanie i utrzymywanie kont przy jednoczesnym zbieraniu i dostarczaniu. Ten sufit podnosi się, gdy pojawia się druga para rąk, i rzadko wcześniej.
Utknąłem na 40 tacach tygodniowo na dziewięć miesięcy, z obrotem $1,800 i wyjściem na zero, gdy policzyłem własny czas. Przez jeden sezon mierzyłem porządnie. Cilantro i amaranth zabierały 30 procent moich godzin i zwracały 8 procent moich pieniędzy. Wyrzuciłem oba i przestawiłem miejsce na sunflower i pea. Ta sama liczba tac, $3,400 miesięcznie w ciągu sześciu tygodni.
Producent po godzinach, Hudson Valley NY
Co różni farmę zarabiającą mało od zarabiającej dużo
Dwie firmy przy 50 tacach tygodniowo mogą dzielić pięciokrotność. Schemat w danych GLAP jest uparcie spójny, a żadna z pięciu różnic nie dotyczy umiejętności ogrodniczych.
- Zestaw odmian dopasowany do kupujących. Ta zarabiająca dobrze prowadzi cztery do sześciu popularnych odmian. Ta, która się męczy, prowadzi dziesięć modnych, goniąc za tym, co akurat było na fali.
- Cena na poziomie rynku. Ta zarabiająca dobrze bierze tyle, ile bierze region. Ta, która się męczy, schodzi poniżej z poczucia winy, bo materiały były tanie.
- Więcej niż jeden kanał. Targ, kilka kont restauracyjnych i małe CSA. Firma z jednym kanałem jest w pełni wystawiona na pogodę, sezonowość i nastrój jednego kupującego.
- Powtarzalność. Poniżej 5 procent straconych tac wobec 15 do 25 procent tam, gdzie higiena, klimat i dokumentacja są prowadzone na wyczucie.
- Wiedza, które odmiany zarabiają. Ta zarabiająca dobrze wskaże dwie, które dają większość jej przychodu. Ta, która się męczy, prowadzi to, co w danym miesiącu wydawało się atrakcyjne.
Zauważ, że cztery z pięciu to decyzje handlowe, a nie ogrodnicze. To jest uczciwy nagłówek całego tego artykułu.
Liczby microGREEN FX
microGREEN FX jest celowo małe. Zaopatrujemy partnerskie farmy CSA w południowo wschodniej PA, restauracje w hrabstwach Montgomery i Chester oraz sobotni targ w Pottstown, prowadząc 90 do 120 tac tygodniowo, zależnie od sezonu. Zestaw to cztery popularne odmiany, mieszanka sałatkowa i jedna rotacyjna specjalność. Certyfikacja ekologiczna PA Preferred zdana za pierwszym podejściem, a ta premia jest warta 25 do 40 procent na każdej wysyłanej uncji.
Po co publikować małe liczby zamiast je podkoloryzować? Bo uczciwa rzeczywistość małej farmy jest tym, czego chce większość czytelników, i bo każdy profil odmiany w bibliotece GLAP pochodzi z tych zapisów uprawowych, a nie z książki.
Gdzie pomaga GLAP
Większość producentów śledzi pieniądze w arkuszu albo z pamięci. Arkusz zapisuje to, co wpłynęło. Nie powie Ci, która odmiana płaci najwięcej na stopę kwadratową, które konto jest nierentowne, gdy doliczyć dojazd tam i z powrotem, ani gdzie kumulują się Twoje straty. Kończy się producentem przekonanym, że z farmą wszystko w porządku, który nie umie wskazać dwóch odmian, na których to wszystko stoi.
Grown Like A Pro trzyma to wszystko w jednej historii, więc schemat się wyodrębnia zamiast rozmywać. Plan za $0 daje Ci 8 aktywnych tac, nieograniczoną liczbę odmian mikroliści i całą ściągę, co wystarcza, żeby przeprowadzić prawdziwy sezon. Solo za $3.00 miesięcznie dokłada podstawową analitykę i eksport CSV oraz 10 pytań dziennie do Glappy, wbudowanego asystenta. Grower za $12.99 podnosi to do 30 dziennie, a Pro za $19.99 do 100 dziennie.
GLAP działa natywnie na Androidzie przez Google Play i w każdej przeglądarce. Wersja iOS jest w recenzji App Store.
Sprawdź, ile naprawdę płaci każda odmiana →Chcesz własnych liczb zamiast tych przedziałów? Przejdź pusty arkusz kalkulacji kosztów, krok po kroku z kalkulatorem → Buduje on prawdziwy koszt na tacę, koszt jednostkowy na uncję, zaokrągloną cenę półkową i tygodniowy cel w tacach na podstawie Twoich własnych faktur.
Najczęstsze pytania
Ile pieniędzy da się zarobić na sprzedaży mikroliści?
Zarobki idą od około $400 miesięcznie przy skali hobbystycznej do $25,000 miesięcznie i więcej przy pełnoetatowej farmie z wieloma kanałami. Zajęcie dodatkowe przy 30 do 80 tacach tygodniowo daje zwykle obrót $1,500 do $4,500. Jednoosobowa firma na pełen etat przy 150 do 250 tacach tygodniowo ma obrót $8,500 do $15,000. Farma z pomocnikiem i 400 lub więcej tacami tygodniowo często robi $20,000 i więcej. Marża netto, po odjęciu materiałów, opakowań i pracy, osiada między 35 a 55 procent, zależnie od miksu kanałów.
Ile tac tygodniowo prowadzi producent na pełen etat?
Przejście z niepełnego etatu na pełny następuje zwykle między 80 a 150 tacami tygodniowo, a producent jednoosobowy naprawdę pełnoetatowy przerabia zazwyczaj 150 do 250. Żeby wyjść na około $60,000 netto rocznie w pojedynkę, powinieneś średnio robić około 200 tac tygodniowo przez cały rok. Zbliżenie się do $100,000 netto prawie nieuchronnie oznacza drugą parę rąk i 400 lub więcej tac tygodniowo, bo jedna osoba osiąga plateau na godzinach, które pochłania trasa, długo przed tym, zanim skończy się miejsce na regale.
Który kanał sprzedaży zarabia najwięcej?
Zależy, co mierzysz. Za uncję najwyżej płaci detaliczne stoisko na targu rolniczym. Za każdą przepracowaną godzinę wygrywają zwykle stałe zamówienia restauracyjne, bo w ogóle pomijasz dzień targowy. Za tydzień przewidywalnych, powtarzalnych pieniędzy najstabilniejsze są udziały CSA. Hurt sklepowy płaci za uncję najmniej, 35 do 50 procent poniżej detalu, ale wchłania wolumen, którego nie bierze żaden inny kanał. Zrównoważony miks prowadzi dwa albo trzy z nich, zamiast stawiać całą firmę na jeden.
Jakiej marży netto powinna oczekiwać farma mikroliści?
Marża brutto przed pracą wynosi zwykle 80 do 95 procent i właśnie dlatego z zewnątrz ta kategoria wygląda tak atrakcyjnie. Marża netto, po odjęciu pracy, opakowań i kosztów ogólnych, to raczej 35 do 55 procent. Restauracje lądują zazwyczaj na 40 do 50 procent netto, detaliczne stoisko targowe na 45 do 55 procent, a hurt sklepowy najniżej, 25 do 35 procent, bo uzgodniona cena jest najgorsza. To Twój miks kanałów decyduje, gdzie w tym paśmie skończysz.
Czy sprzedaż mikroliści może być pracą na pełen etat?
Może, a schemat w setkach farm korzystających z GLAP jest spójny. Około 200 tac tygodniowo, więcej niż jeden kanał sprzedaży i cztery do sześciu popularnych odmian utrzymuje pełnoetatowego producenta na poziomie mniej więcej $60,000 do $90,000 obrotu rocznie. Firmy z jednym lub dwoma pomocnikami i 400 lub więcej tacami tygodniowo często przekraczają $150,000 obrotu. Producentów rzadko ogranicza produkcja. Ogranicza ich liczba kupujących, których mają ustawionych.
Ile czasu mija, zanim biznes mikroliściowy zacznie płacić realną pensję?
Pierwsze pieniądze mogą przyjść 10 do 14 dni od pierwszego siewu, bo obrót jest aż tak szybki. Pierwszy miesiąc z $1,000 jest realny w drugim do czwartego miesiąca, jeśli masz ustawione miejsce na targu albo konto restauracyjne. Dojście do stabilnych $3,000 do $5,000 miesięcznie zajmuje zwykle 6 do 12 miesięcy, w miarę dokładania odmian i kanałów. Osiągnięcie pełnoetatowej pensji zajmuje większości producentów 12 do 24 miesięcy, a wolną częścią jest popyt, nie produkcja.
Dlaczego dwie farmy tej samej wielkości zarabiają różne kwoty?
Bo wielkość to tylko jedna zmienna i nie ta najmocniejsza. Farma, która zarabia więcej, prowadzi cztery do sześciu popularnych odmian zamiast dziesięciu modnych, wycenia po stawce rynkowej w swoim regionie zamiast schodzić poniżej, sprzedaje przez dwa albo trzy kanały zamiast jednego, trzyma straty poniżej 5 procent wobec 15 do 25 i wie, które dwie odmiany przynoszą większość pieniędzy. Ta sama liczba tac, zupełnie inna wypłata.
Jaki jest największy błąd przychodowy nowych producentów?
Zaniżanie ceny. Nowi producenci wyceniają jak hobbyści, bo ich materiały są tanie, ale klienci wyceniają mikroliście po postrzeganej jakości, a nie po Twoim rachunku za nakłady. Cena 30 procent poniżej stawki rynkowej w Twojej okolicy nie przyciąga więcej kupujących, tylko sygnalizuje przecenę, i nie da się jej utrzymać. Drugim błędem jest prowadzenie zbyt wielu odmian, zanim cztery staną się niezawodne. Oba widać wyraźnie w śledzonej analityce w ciągu paru miesięcy.
Do czego to się sprowadza
Mikroliście to jedna z najbardziej dochodowych kategorii warzyw na stopę kwadratową, jakie istnieją, a rozpiętość wyników jest ogromna, bo zmiennych jest ogromnie dużo. Zajęcie dodatkowe przy 50 tacach daje obrót $1,500 do $4,500 miesięcznie. Pełnoetatowa firma jednoosobowa przy 200 tacach robi $8,500 do $15,000. Mała farma komercyjna przy 600 tacach ma $28,000 do $52,000.
O tym, gdzie w tych przedziałach wylądujesz, decyduje cztery do sześciu dobrze dobranych odmian, cena pasująca do Twojego regionu, dwa albo trzy kanały zamiast jednego, niskie straty i wiedza, które odmiany niosą przychód. Zbuduj najpierw popyt i wrastaj w niego. Rozwiąż najpierw produkcję, a będziesz miał bardzo wydajne hobby.
Jeśli dopiero zaczynasz, nic z tego nie jest ostrzeżeniem. To mapa. Zacznij od planu za $0, zapisuj dane od pierwszego tygodnia, a schematy będą widoczne w ciągu trzech miesięcy.